مجله اینترنتی تازه های روز | هر روز با تازه های روز

تازه های روز محبوبترین مجله اینترنتی؛ با اخبار روز،اخبار ورزشی، سبک زندگی،گردشگری، آشپزی، سلامت، فرهنگ وهنر،موفقیت،دانش و فناوری و سرگرمی و خودرو می باشد.

مجله اینترنتی تازه های روز | هر روز با تازه های روز

تازه های روز محبوبترین مجله اینترنتی؛ با اخبار روز،اخبار ورزشی، سبک زندگی،گردشگری، آشپزی، سلامت، فرهنگ وهنر،موفقیت،دانش و فناوری و سرگرمی و خودرو می باشد.

  • ۰
  • ۰
رمزهای یک بار مصرف (OTPs) یک تکنیک احراز هویت هستند که معمولاً به عنوان یکی از ویژگی های شناسایی دو عاملی (2FA) و احراز هویت چند عاملی (MFA) استفاده می شود که می تواند به تعادل بین این نیازها کمک کند. OTPهای پیامک رمزهای عبور منحصر به فردی هستند که فقط برای یک سشن(session) ورود به سیستم برای یک بازه زمانی مشخص معتبر هستند.
ما در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم که در آن تراکنش های آنلاین دیگر یک روند نیستند، بلکه ضروری شده اند. امروزه، هر شخصی به روشی آنلاین خدماتی برای خرید محصولات و خدمات مختلف است. کد OTP (رمز عبور یکبار مصرف) رشته ای از کاراکترهای عددی یا الفبایی است که به صورت خودکار تولید می شود. کد تایید OTP به عنوان یک حالت احراز هویت برای تأیید کاربران قبل از تراکنش یا اجرای سشن در یک برنامه / وب سایت استفاده می شود. OTP از یک رمز امنیتی 2FA تولید می شود و از طریق پیامک تحویل داده می شود. به دلایل ایمنی، OTP به گونه ای طراحی شده است که فقط برای مدت کوتاهی معتبر باشد. پس از آن دوره خاص، کاربران باید یک OTP پیامک جدید دریافت کنند.
سه راه برای ارسال پیامک OTP وجود دارد:
صدا (تماس تلفنی)
پست الکترونیک
پیامک
به دلیل پیچیدگی های فنی، رویه های صوتی و ایمیل چندان مورد پسند نیستند. ارسال سریع پیامک کد فعالسازی OTP محبوب‌ترین، ساده‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای دسترسی به مشتریان است.
چرا ارسال پیامک کد تایید OTP مفید است؟
خدمات OTP به طور گسترده توسط بانک ها، پورتال های تجارت الکترونیک، وب سایت ها و سایر مشاغل نیز استفاده می شود. دلیل اصلی استفاده از پیامک OTP این است که امنیت بالایی در هنگام انجام هر نوع تراکنش فراهم می کند. این یک لایه حفاظتی اضافی به تراکنش های ما اضافه می کند.
سرویس پیام گذرواژه یکبار مصرف ارزان ترین و راحت ترین راه برای انتقال اطلاعات محرمانه شماست.
بلافاصله پس از انجام هر تراکنش، کاربر را از تراکنش مطلع می کند.
هنگام ارسال پیامک انبوه نسبتاً ایمن و مطمئن است. این مانع از دستیابی مجرمان به کد مخفی می شود.
از خدمات ارسال سریع پیامک کد فعالسازی OTP در مشاغلی استفاده می شود که کاربردهای مختلفی مانند OTP SMS برای ثبت نام کاربر جدید، فراموشی رمز عبور، تغییر رمز عبور، بازنشانی رمز عبور و غیره وجود دارد. اعتبار زمانی برای پیامک OTP وجود دارد، به این معنی که نمی توان بیش از یک بار از آن استفاده کرد و باید فقط برای مقدار محدودی استفاده شود.
به غیر از ثبت نام و پرداخت حساب، در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید، می توان از OTP نیز استفاده کرد. به سادگی باید پین دریافتی را در تلفن خود تایپ کنید و پس از تأیید اعتبار، می توانید یک رمز عبور جدید برای ورود ایجاد کنید. بنابراین می توان گفت که پیامک انبوه برای OTP برای تمام تراکنش های مربوط به حساب بسیار مفید است. OTP امن ترین پلتفرم برای تراکنش های آنلاین است که احراز هویت دو عاملی را فراهم می کند و فعالیت های آنلاین ما را ایمن می کند.
با توجه به افزایش تعداد هکرها و سایر فعالیت های غیرقانونی، تقریباً هر وب سایتی برای احراز هویت تراکنش ها و چندین فعالیت آنلاین از OTP استفاده می کند. استفاده از OTP خطر مرتبط با ایمنی و امنیت فعالیت های آنلاین ما را به حداقل می رساند.
برای افزایش ایمنی تراکنش ها، خدمات ارسال پیامک کد تایید OTP در بین مردم محبوبیت پیدا می کند. ارسال پیامک کد تایید OTP، شیوه های کلاهبرداری و سرقت ها را کاهش می دهد و در نتیجه امنیت بیشتری را برای تراکنش ها فراهم می کند.
وب سرویس ارسال پیامک کد تایید OTP
یکی از دغدغه های طراحان وب سایت و توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل، احراز هویت کاربران است. یکی از روش های احراز هویت، ارسال کد فعال سازی از طریق پیامک است. کاربران محترم می توانند با استفاده از وب سرویس ارسال پیامک کد تایید OTP ، پیامک احراز هویت ثبت نام را به شماره لیست سیاه وب سایت یا اپلیکیشن خود ارسال کنند.
از خدمات اینترنت OTP برای تایید شماره پیامک و تلفن همراه کاربران استفاده می شود. سرعت تحویل پیامک بسیار بالا (زیر 10 ثانیه) و تحویل سریع کد OTP باعث افزایش ارسال OTP توسط وب مستر و توسعه دهنده شد. خط خدماتی رایگان برای ارسال به بلک لیست ها هنگام ارسال سریع کد OTP تخصیص داده می شود.
بهترین راه برای ارسال OTP از طریق پیامک است. استفاده از وب سرویس ارسال پیامک کد تایید OTP می تواند کمک بزرگی باشد. بسیاری از ارائه دهندگان پیامک OTP در کشور وجود دارند. سامانه https://hamkaransms.com را انتخاب کنید که مسیری ایمن و وضعیت تحویل فوری را به شما ارائه دهد.
منبع: